Jarní běh 2011
Jarní běh 2011, konaný dne 9.4. 2011 v Bílovicích nad Svitavou, se celkově povedl.Účastnilo se 82 závodníků/závodnic, přičemž 2 závodnice startovaly ve dvou kategoriích.
poř. jméno a příjmení r.n. čas st.číslo oddíl
Nejmladší děvčata r.2002 a mladší, 620 metrů
1. Tereza Obořilová 2002 2:39 97 SK Speed Brno
2. Barbora Alexová 2004 2:40 94 Sokol Bílovice n. Svit.
3. Ester Mikulcová 2003 2:46 69 Sokol Bílovice n. Svit.
4. Sára Glasišová 2003 2:47 70 VSK Univerzita Brno
5. Karolína Kleiblová 2002 2:59 74 Slovan Podlesí
6. Johana Gladišová 2003 3:13 60 VSK Univerzita Brno
7. Adéla Svobodová 2002 3:18 53 AHA Vyškov
8. Tereza Všianská 2003 3:19 86 Sokol Židenice
9. Veronika Bendíková 2006 5:12 85 Střelka Brno
10. Natálie Bartáková 2005 5:14 96 Praha
11. Alžběta Králová 2007 5:55 82 Sokol Brno
Nejmladší hoši r.2002 a mladší, 620 metrů
1. Kryštof Šípek 2002 2:31 86 VSK Univerzita Brno
2. Lukáš Svoboda 2004 3:02 69 AHA Vyškov
3. Jiří Marčík 2004 3:05 74 AC Moravská Slávia
4. Jiří Král 2002 3:18 94 FC Soběšice
5. Šimon Erbes 2005 3:19 82 AC Moravská Slávia
6. Matěj Kleibl 2005 3:59 97 AC Slovan Podlesí
Přípravka děvčata 2000-2001, 620 metrů
1. Michaela Kieselová 2000 2:20 92 Sokol Bílovice nad Svitavou
2. Markéta Sedláčková 2000 2:24 82 AC Moravská Slávia
3. Daniela Horáková 2001 2:29 74 TJ Oslavany
4. Lucie Krejčířová 2000 2:31 81 Střelka Brno
5. Gabriela Fialová 2000 2:39 78 AK Blansko Dvorská
6. Jana Šenkyříková 2001 2:42 91 AC Moravská Slávie
7. Klára Mikulcová 2000 2:45 97 Sokol Bílovice nad Svitavou
8. Tatiana Saviola 2001 2:45 86 Sokol Bílovice nad Svitavou
9. Michaela Staňková 2001 2:46 90 AK Blansko Dvorská
10. Barbora Křivánková 2001 2:47 94 Biatlon Říčany
11. Lucie Králová 2001 2:59 69 Sokol Brno
12. Klára Šenkyříková 2001 3:00 77 AC Moravská Slávia
Přípravka hoši 2000-2001, 830 metrů
1. Max Beránek 2000 3:30 74 AK Blansko Dvorská
2. Jan Kulhánek 2000 3:30 82 Sokol Bílovice nad Svitavou
3. Adam Hladký 2000 3:31 91 AC Moravská Slávie
4. Marco György 2000 3:33 77 SK Vyškov
5. Filip Erbes 2001 3:38 97 AC Moravská Slávie
6. Pavel Stloukal 2001 4:30 69 AK Blansko Dvorská
7. Jiří Boudník 2000 5:07 54 AK Blansko Dvorská
Mladší žákyně 1998-1999, 830 metrů
1. Eliška Freibergrová 1999 3:11 81 AC Moravská Slávia
2. Michaela Kieselová 2000 3:18 91 Sokol Bílovice nad Svitavou
3. Alžběta Jeřábková 1999 3:28 97 AC Moravská Slávia
4. Monika Bettfeldová 1998 3:29 94 Střelka Brno
5. Tereza Vinklárková 1998 3:29 78 Střelka Brno
6. Anna Retková 1999 3:30 69 Sokol Bílovice nad Svitavou
7. Petra Zaděláková 1998 3:31 82 SK Říčany
8. Lenka Marčíková 1999 4:05 90 AC Moravská Slávia
Mladší žáci 1998-1999, 1170 metrů
1. Jan Priessnitz 1998 5:05 96 Sokol Bílovice nad Svitavou
2. Tomáš Křivánek 1998 5:12 60 BK Říčany
3. Martin Kinc 1998 5:28 81 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
4. Martin Štěpánek 1999 5:33 86 AK Blansko Dvorská
5. Kryštof Šípek 2002 5:38 85 VSK Univerzita Brno
6. Vojtěch Kovanda 1999 5:55 70 TJ Oslavany
7. Jan Král 1999 6:07 53 SDH Brno-Soběšice
8. Martin Gašparec 1999 6:18 94 SK Řícmanice
9. Jan Drábek 1998 6:34 90 Sokol Bílovice nad Svitavou
Starší žákyně 1996-1997, 1170 metrů
1. Kateřina Lišková 1997 4:55 90 Sokol Bílovice nad Svitavou
2. Kateřina Fialová 1997 5:17 94 AK Blansko Dvorská
starší žáci 1996-1997, 2340 metrů (2 okruhy)
1. Jan Sova 1996 10:40 69 TJ Oslavany
2. Roman Zadělák 1996 11:58 70 BK Říčany
dorostenky 1994-1995, 2340 metrů (2 okruhy)
1. Dita Hořínková 1994 13:26 94 Střelka Brno
Dorostenci 1994-1995, 3510 metrů (3 okruhy)
1. Jan Burian 1995 14:52 90 Žakis tým
2. Daniel Smolka 1994 17:04 70 Zetor Brno
ženy 1993 a starší, 5850 metrů (5 okruhů)
1. Jana Jeřábková 1993 28:46 1 AC Moravská Slávia Brno
2. Irena Antošová 1967 30:24 5 AC Moravská Slávia Brno
3. Dorota Drozdová 1978 31:18 7 Brno
4. Šárka Horáková 1977 32:25 4 Prštice
5. Lucie Ševčíková 1979 35:20 6 Brno
6. Marie Dedíková 1986 36:40 8 Bílovice nad Svitavou
7. Jana Hořínková 1978 39:01 7 Střelka Brno
DNF Tereza Košíková 1980 -- 2 TJ Nové Město na Moravě
muži 1993 a starší, 5850 metrů (5 okruhů)
1. Matěj Trávníček 1992 23:12 91 Žakis tým
2. Petr Šimek 1984 23:24 88 Žižkovský tygři
3. Tomáš Řezníček 1990 25:10 93 Střelka Brno